Özel Projelerimiz Üretimlerimiz

Dekoratif Uygulamalar

Tasarımcılar, yeni ürünler yaratırken, onlara özgürlük tanıyacak malzemelere ihtiyaç duyarlar. Kompozit malzemelerin kullanımı tasarımcılara istedikleri formda ve özellikte ürünler yaratmalarına imkan tanımaktadır. Kompozitler, mimari, dekoratif, ve mobilya imalatı yapan firmalara tasarladıkları ürünleri yaratmada ve kolaylıkla çoğaltmakta imkan sağlamaktadır.

Cam elyaf takviyeli polyester, HD poliüretan malzemelerden ürün üretiminde yılların verdiği deneyimle, Prokom Kompozit olarak bizler, müşterilerimize tasarımlarını gerçekleştirme konusunda hizmet vermekteyiz.

Rüzgar Enerjisi Uygulamaları

Alternatif enerji kaynakları günümüzde gitgide önem kazanmaktadır. Bu kaynakların içinde şüphesiz ki en önemlilerinden bir tanesi rüzgar enerjisidir. Rüzgar enerjisi, gerek evsel kullanımda gerekse sanayi uygulamalarında bizlerin temiz ve stabil enerji sağlamamıza yardımcı olmaktadır.

Prokom Teknik Kompozitler, bu alanda da müşterilerine 1m den 10m ye kadar kompozit rüzgar tribünü kanatları üreterek hizmet vermektedir.

Model & Kalıp

Prokom Teknik Kompozitler, kendi model ve kalıplarını kendi yapma kapasitesine sahip bir firma olarak, aynı veya farklı sektörlerdeki müşterilerine model ve kalıp konusunda da hizmet vermektedir.

Endüstriyel Uygulamalar

Günümüzde kompozit ürünler, çeşitli sektörlere hizmet verebilecek duruma gelmiş ve tercih edilir olmuştur. Bunların başlıca sebepleri, hafif fakat güçlü yapılar oluşturulabilmesi, anti-korozif yapıda olmaları, form ve tasarım özgürlüğü sağlamalarıdır.

Prokom Teknik Kompozitler, müşterilerine endüstriyel uygulamalarda kullanılacak kompozit malzemeler ile ilgili kompozit tasarımdan seri imalata kadar hizmet verebilmektedir.